German
English
Estonia
Espana
France
Latvia
Poland
Lithuana
Russia
 
Гаряча лінія: з 09:00 до 18:00 +38 (050) 367 67 65
Гаряча лінія: з 09:00 до 18:00 +38 (050) 367 67 65   
Josera Agrar / Філософія

Відкрийте тут таємницю Вашого успіху:

erfahrung-wissen-icon ДОСВІД та ЗНАННЯ
75 років досвіду в годівлі тварин не потребує пояснень. З моменту заснування компанії в 1941 році,спеціалісти Josera працюють за простим принципом: активно формувати майбутнє. Багато наших цілей стали реальністю з цінним досвідом. Знання, які ми з радістю передаємо далі нашим клієнтам через продукцію та консультаційний сервіс. Це робить нас успішними разом!
DCIM102MEDIADJI_0217.JPG
empathie-offenheit-icon СПІВПЕРЕЖИВАННЯ та ВІДКРИТІСТЬ
Ми знаємо, що стосунки важливі не лише в бізнесі. Ми піклуємося про них - так само, як Ви дбаєте про своїх тварин. Щоб зрозуміти очікування та задовольнити потреби клієнтів, ми дбаємо про відносини з нашими партнерами.
empathie_und_offenheit_150x100
innovation-fortschritt-icon ІННОВАЦІЇ та ПРОГРЕС
В наших дослідницьких відділеннях та в нашій акредитованій фірмовій лабораторії над новими продуктами та концепціями продуктів цілеспрямовано працюють ветеринари, біологи, хіміки, сільськогосподарські інженери та фермери. Поряд із власними науковими дослідженнями ми використовуємо найновіші результати міжнародних досліджень. Таким чином, Ви, як наш клієнт, можете бути впевнені, що наші продукти пропонують Вам максимум іновацій.
innovation_und_fortschritt_150x100
bestaendigkeit-zuverlaessigkeit-icon ЯКІСТЬ та НАДІЙНІСТЬ
Кожен етап нашої роботи та співпраця з нашими партнерами характеризуються турботою та надійністю. Ми хочемо, щоб ім'я Josera стало для Вас синонімом для якості та надійності. Незалежні перевірки (наприклад, НСТ/ DLG) підтверджують наші найвищі оцінки протягом десятків років.
bestaendigkeit_und_zuverlaessigkeit_150x100
ertrag-ergebnisse-icon ДОХІД та РЕЗУЛЬТАТИ
Всі рішення, які ми пропонуємо нашим партнерам та клієнтам, базуються на простих економічних правилах: найкращі ціни та консультації, що основані на попиті. Обидва вони є вирішальними для успішного співробітництва, орієнтованого на подальше зростання.
ertrag_und_ergebnisse_150x200
entwicklung-nachhaltigkeit-icon РОЗВИТОК та СТАБІЛЬНІСТЬ
JOSERA піклується про збереження балансу між економічним розвитком та стабільністю. Ми намагаємося переконати в цьому наших клієнтів та партнерів. Майбутні покоління отримуватимуть вигоду від цього.
entwicklung_und_nachhaltigkeit_150x100
erfolg-nutzen-icon УСПІХ та КОРИСТЬ
Постійний розвиток - це правило, якого ми дотримуємося на кожному кроці: від розробки нових продуктів до співпраці з партнерами, постачальниками та замовниками.
hand of a farmer watering young baby plants seedling in germination sequence on fertile soil with natural green background