2019

Йозера Україна, як компанія, яка веде успішний та відкритий бізнес, отримала відзнаку Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2018».
Це незалежне та об’єктивне визнання ефективності роботи команди Йозера Україна, упевнених позицій підприємства у сфері продажу кормів для сільськогосподарських та домашніх тварин, фінансової стійкості і, відповідно, відповідальності та активності у розбудові економіки України.

JOSERA переосмислює свій асортимент продукції та впроваджує структурування у три лінії: PERFORMANCE, CARE and CLASSIC. Детальніше читайте тут.

2018

У 2018 році JOSERA відсвяткувала 10 років успішної роботи в Україні.

2016
JOSERA Company complex from above

У 2016 році JOSERA відсвяткувала своє 75-річчя.

2014
JOSERA Logo for the Erbacher Foundation

Через наш фонд ми підтримуємо проекти розвитку по всьому світі в сільських регіонах Танзанії, Уганди та Індії. Зокрема, для нас важливі проекти з розвитку тваринництва, рослинництва, водопостачання, захисту навколишнього середовища та клімату, а також розширення прав та можливостей жінок, які перебувають у неблагополучному становищі.

2013
JOSERA Logo Bund Naturschutz

Об’єднання з охорони природи (Bund Naturschutz) у Мільтенберзі нагородило Erbacher Group премією «Захист клімату 2013» за особливі заходи з охорони клімату та навколишнього середовища.
Крім усього іншого, Об’єднання з охорони природи (Bund Naturschutz) переконане у користі висотного складу, виготовленого із відновлюваної деревинної сировини з сусіднього Оденвальда, постійному збільшенні кількості поставок сировини залізницею та зразковій системі управління енергією.

2012
JOSERA laboratory staff

Лабораторія JOSERA досліджує як сировину, так і готову продукцію за допомогою новітніх високоточних технологій. Обладнання для аналізу забезпечує абсолютно точні результати вимірювань. Незалежні призначені урядом аудитори офіційно підтверджують найвищі стандарти лабораторії JOSERA за лабораторною акредитацією ISO / IEC 17025. ISO / IEC 17025 – це світовий стандарт якості для тестових лабораторій. Сільськогосподарські випробувальні та дослідницькі установи (LUFA) також акредитовані відповідно до цього стандарту.

JOSERA Biobeet

У жовтні 2012 року була введена в дію система біофільтра для зменшення запаху при виробництві кормів для тварин. JOSERA інвестувала в концепцію біологічного очищення, використовуючи мікроорганізми для стійкого очищення всього відпрацьованого повітря від виробництва кормів для домашніх тварин.

2011
No image available

JOSERA реагує на скандали у кормовій галузі, запускаючи швидкий та надійний аналіз на діоксин, щоб забезпечити максимально високий рівень безпеки для своїх клієнтів.

JOSERA High-bay warehouse

Завдяки величезним розмірам (77 м у довжину, 32 м у ширину та 30 м у висоту) ця інноваційна конструкція будівлі пропонує простір для загальної кількості 9200 піддонів на 14 рівнях. Новий високостелажний склад обладнаний трьома під’їзними проходами, в яких піддони складаються відповідно до побажань замовників. Керовані комп’ютером механізми забезпечують автоматичний пошук та поповнення продукції.

Будуючи новий склад, сімейна компанія свідомо вибрала відновлювану сировинну – деревину – замість сталевої конструкції. Роблячи це, JOSERA встановила ще одну віху сталості. Масивний клеєний брус з регіональних лісопилок настільки ж довговічний і стабільний, як і сталева конструкція.

2009
JOSERA railway

JOSERA розширює свою приватну залізничну гілку. Це дозволяє компанії щорічно переводити до 45 000 тонн продукції з автомобільних на залізничні перевезення. Тим самим компанія уникає близько 4000 вантажних перевезень на рік, що означає значне полегшення для доріг, жителів та навколишнього середовища.

2008
JOSERA company in poland

Експорт до Польщі та інших країн Східної Європи за останні роки значно зріс. JOSERA реагує на збільшення попиту будівництвом найсучаснішого у світі заводу мінеральних кормів у Польщі (Новий Томишль). Польський завод також робить наголос на дуже високій якості продукції, підтверджуючи це своєю внутрішньою лабораторією та піддаючись постійному моніторингу з боку Німецького сільськогосподарського товариства (DLG).
JOSERA продовжує розширюватись та засновує торгову компанію в Україні – ТзОВ «Йозера Україна».

2006
JOSERA change of generations

Йозеф Ербахер передає управління компанією своєму синові Буркарду Ербахеру.
JOSERA нагороджена почесною грамотою за 50 років членства в DLG. Це підтверджує постійну інноваційність JOSERA та якісне лідерство продуктів та технологічного консалтингу JOSERA.

2005
JOSERA Logo EMAS

Як компанія EMAS, корпоративна група зобов’язується постійно покращувати навколишнє середовище.

2002
JOSERA Certificates

Гарантія якості JOSERA – це найвища якість продукції та технологічних процесів. JOSERA – одна з перших компаній в аграрному секторі, яка була сертифікована відповідно до DLG-Plus та QS (якість та безпека). Невдовзі відбулася подальша сертифікація згідно DIN ISO 9001 та HACCP.

1999
No image available

JOSERA засновує дочірню компанію з продажу JOSERA Polska в Польщі. Тим часом продукти JOSERA для сільськогосподарських та домашніх тварин поширюються у багатьох європейських країнах.

1996
No image available

JOSERA – перша компанія в регіоні Мільтенберг, яка отримала екологічну нагороду за послідовну внутрішню охорону навколишнього середовища. Усі заощадження, отримані за допомогою екологічних заходів (енергія, відходи тощо), ініційовані працівниками, розподіляються як бонус до оплати праці.

1994
No image available

JOSERA – це перший і єдиний відомий німецький виробник, який добровільно відмовився від використання антибіотиків, що сприяють підвищенню продуктивності, для всієї лінійки кормових продуктів. Вживання антибіотиків призводить до резистентності серед людей і тому негативно впливає на людське здоров’я. Антибіотики у кормах були повністю заборонені в ЄС лише у 2006 році.

1989
JOSERA Logo Erbacher Stiftung

У 1989 році сім’я Ербахер заснувала ERBACHER-FOUNDATION. У більш ніж 30 країнах світу він підтримує проекти фінансового розвитку в сільській місцевості. Наші проекти ефективно підвищують якість життя людей. Проекти покращують стале тваринництво, садівництво та забезпечення питною водою, а також харчування людей. Вони також сприяють захисту навколишнього середовища та клімату.

1988
JOSERA feed for dogs

JOSERA, як фахівець із годівлі тварин, виходить на ринок кормів для домашніх тварин. Знання та десятирічний досвід з сільського господарства включені в нову лінійку продуктів для здорового харчування домашніх тварин. Протягом наступних років лінійка кормів для домашніх тварин JOSERA постійно розширюється та вдосконалюється.

1980
JOSERA company from above

JOSERA продовжує стабільно розширюватися. Для зростаючої компанії Йозеф Ербахер купує велику ділянку в промисловій зоні Кляйнхойбаха, що пропонує потенціал для подальших будівельних проектів. У наступні роки компанія постійно зростала. Крім нового сільськогосподарського виробництва, були побудовані нова лабораторія, технічний центр та нова адміністративна будівля.
Тим часом понад 500 дилерів у Німеччині розповсюджують якісну продукцію JOSERA.

1972
No image available

JOSERA накладає на себе найвищі науково-технічні стандарти – наприклад, JOSERA є першою компанією, яка успішно використовує вітаміни групи В у годівлі великої рогатої худоби для стабілізації обміну речовин та сприяння плодючості.

1969

Після смерті Йозефа Ербахера-старшого, його син Джозеф Ербахер-молодший переймає управління компанією JOSERA у віці 29 років.

1963
JOSERA company foundation

Бренд JOSERA набирає популярність серед власників худоби і асоціюється зі здоровими та продуктивними тваринами. Зростаючий попит на мінеральні корми обумовлює необхідність будівництва нового заводу в центрі міста Кляйнхойбах.

1941
JOSERA founders: Joseph und Pauline Erbacher

Йозеф та Пауліна Ербахер засновують завод у Вайльбаху, Нижня Франконія, для виробництва кормового вапна, попередника сьогоднішніх мінеральних кормів. У перші кілька років кормове вапно випускається лише в упаковках по 2 кг, що, згідно з сьогоднішніми рекомендаціями щодо годівлі, було б достатньо для годівлі однієї корови протягом приблизно 2 тижнів.