German
English
Estonia
Espana
France
Latvia
Poland
Lithuana
Russia
 
Гаряча лінія: з 09:00 до 18:00 +38 (050) 367 67 65   
Гаряча лінія: з 09:00 до 18:00 +38 (050) 367 67 65   
Філософія
Філософія
Таємниця Вашого успіху
Філософія
Таємниця Вашого успіху

Мінеральні корми Йозера для свиней

Відкрийте різноманіття продуктів Йозера тепер і для Вашого господарства. Від престартерів для старту успішного вирощування поросят, використовуючи інноваційні рішення у годівлі для початкової фази відгодівлі, та для всієї відгодівлі і до мінеральних кормів, що покривають потреби свиноматок. Ви знайдете в асортименті Йозера потрібні рішення для Вашого господарства.

Інноваційні програми годівлі Йозера здатні задовольнити всі Ваші вимоги, а гарантовано висока якість наших продуктів – це запорука здоров’я Ваших тварин та ефективне, рентабельне виробництво.

Йозера для вирощування свиней

zucht-start

Здорові та продуктивні свиноматки - це результат професійної та ефективної годівлі. Наш консультант з продуктів допоможе Вам знайти відповідний корм.

Йозера для відгодівлі свиней

mast-start

Відгодівля свиней розпочинається з фази постановки поросят на відгодівлю. Для досягнення великого успіху у відгодівлі та належної якості м’яса Йозера пропонує підходящі продукти.

Йозера для поросят

ferkel-start

Для активних тварин основою основ є добра кондиція і рівномірний та здоровий ріст. Тому й вимоги до корму особливо високі.