JOSERA відома інноваційними рішеннями, соціальною відповідальністю та найвищими стандартами якості та безпеки пропонованої продукції.

Протягом більше 75 років JOSERA є першокласним німецьким сімейним підприємством середнього розміру, яке відоме як професійний спеціаліст в галузі годівлі тварин.

Головний офіс та завод Josera GmbH & Co. KG знаходяться у м. Кляйнхойбах (Німеччина). Також ми маємо сучасний завод Josera Polska Sp. Z o.o. у м. Новий Томишль (Польща). Ми виробляємо висококласні вітамінно-мінеральні добавки та спеціальні продукти для великої рогатої худоби та свиней, а також замінники молока та біологічні силосні консерванти.

Відмінна продукція, підкріплена порадами наших спеціалістів з питань годівлі, є запорукою успіху фермерів, які співпрацюють з JOSERA.

Наша компанія є піонером у застосуванні вітамінів групи В для стабілізації обміну речовин та сприяння плодючості великої рогатої худоби і запустила перший замінник молока для телят без використання знежиреного сухого молока. Послідовно відмовляючись від використання кормових антибіотиків, JOSERA ініціювала в 1994 році тренд, який призвів до заборони антибіотиків в ЄС у 2006 році.

Як надійний партнер у сільськогосподарській галузі, JOSERA пишається своєю прозорістю та якістю. Наша власна лабораторія відстежує якість нашої продукції, яку, як єдина компанія, декларуємо добровільно та повністю відкрито з 2000 року.

JOSERA несе відповідальність за навколишнє середовище та має амбітні кліматичні цілі. Спеціалізована залізнична гілка допомагає зберігати наш екологічний слід якомога меншим. Це дозволяє нам зекономити більше 5000 подорожей вантажівок на рік. Наша продукція зберігається на одному з найбільших висотних складів Німеччини, повністю виготовленому з деревини регіону. Склад поєднує інновації із захистом клімату – порівняно зі звичайною сталевою конструкцією, конструкція з деревини економить близько 2100 тонн CO2.

JOSERA tree logo

ДОСВІД та ЗНАННЯ

75 років досвіду в годівлі тварин не потребує пояснень. З моменту заснування компанії в 1941 році,спеціалісти Josera працюють за простим принципом: активно формувати майбутнє. Багато наших цілей стали реальністю з цінним досвідом. Знання, які ми з радістю передаємо далі нашим клієнтам через продукцію та консультаційний сервіс. Це робить нас успішними разом!

JOSERA the company
JOSERA two faces smiling

СПІВПЕРЕЖИВАННЯ та ВІДКРИТІСТЬ

Ми знаємо, що стосунки важливі не лише в бізнесі. Ми піклуємося про них – так само, як Ви дбаєте про своїх тварин. Щоб зрозуміти очікування та задовольнити потреби клієнтів, ми дбаємо про відносини з нашими партнерами.

JOSERA consulting at the pasture
JOSERA progress

ІННОВАЦІЇ та ПРОГРЕС

В наших дослідницьких відділеннях та в нашій акредитованій фірмовій лабораторії над новими продуктами та концепціями продуктів цілеспрямовано працюють ветеринари, біологи, хіміки, сільськогосподарські інженери та фермери. Поряд із власними науковими дослідженнями ми використовуємо найновіші результати міжнародних досліджень. Таким чином, Ви, як наш клієнт, можете бути впевнені, що наші продукти пропонують Вам максимум іновацій.

JOSERA woman in the laboratory
JOSERA grind logo

ЯКІСТЬ та НАДІЙНІСТЬ

Кожен етап нашої роботи та співпраця з нашими партнерами характеризуються турботою та надійністю. Ми хочемо, щоб ім’я Josera стало для Вас синонімом для якості та надійності. Незалежні перевірки підтверджують наші найвищі оцінки протягом десятків років.

JOSERA consulting in the stable
JOSERA income

ДОХІД та РЕЗУЛЬТАТИ

Всі рішення, які ми пропонуємо нашим партнерам та клієнтам, базуються на простих економічних правилах: найкращі ціни та консультації, що основані на попиті. Обидва вони є вирішальними для успішного співробітництва, орієнтованого на подальше зростання.

JOSERA cattle on the milk carousel
JOSERA arrow logo

РОЗВИТОК та СТАБІЛЬНІСТЬ

JOSERA піклується про збереження балансу між економічним розвитком та стабільністю. Ми намагаємося переконати в цьому наших клієнтів та партнерів. Майбутні покоління отримуватимуть вигоду від цього.

JOSERA girl with a calf
JOSERA trophy

УСПІХ та КОРИСТЬ

Постійний розвиток – це правило, якого ми дотримуємося на кожному кроці: від розробки нових продуктів до співпраці з партнерами, постачальниками та замовниками.

JOSERA shoot plant